Bss Blog | Bingöl İş Geliştirme Merkezinin Kurulması Projesi Kapsamında Hizmet Verdik.
320
post-template-default,single,single-post,postid-320,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Bingöl İş Geliştirme Merkezinin Kurulması Projesi Kapsamında Hizmet Verdik.

Bingöl’deki girişimcilik altyapısını güçlendirmek için uygulanan ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen proje kapsamında bölgedeki girişimciler ile birlikte iş planları üzerine çalıştık.

Bingöl’deki girişimcilik altyapısını güçlendirmek için uygulanan ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen proje kapsamında bölgedeki girişimciler ile birlikte iş planları üzerine çalıştık.

Bingöl İŞGEM Projesi inşaat, müşavirlik, tedarik ve teknik destekproje bileşenlerinden oluşuyor. Projenin teknik bileşeni 24 ay sürecek olup Bingöl’deki girişimcilik altyapısını güçlendirerek ve Bingöl İŞGEM’de yer alacak işletmelerin teknik kapasitelerini artırarak Bingöl’ün sosyo-ekonomik gelişimine katkıda bulunulması amaçlanıyor. İki bileşenden oluşan Teknik Destek projesi ile İŞGEM’in hizmet altyapısının geliştirilmesi ile İŞGEM ve kiracılarının teknik kapasitelerinin güçlendirilmesi hedefleniyor. Tedarik Projesi ile hem bilgi ve iletişim teknolojileri ekipmanı hem de ofis, seminer odası gibi ve sosyal alanlarının tefrişatı yapılıyor.

Bingöl İş Geliştirme Merkezi Teknik Destek Projesi kapsamında Bingöl İŞGEM ve İŞGEM’de yer alçak işletmeler (kiracılar) için beklenen sonuçlar:

Sonuç 1: Bingöl İŞGEM Hizmet Altyapısının Güçlenmesi

  • Bingöl İŞGEM için iş planı ve hizmet kılavuzlarının hazırlanması
  • Bingöl İŞGEM’in görünürlüğü ve promosyonu için İletişim Stratejisinin geliştirilmesi ve Kurumsal Kimlik Kılavuzu hazırlanması
  • Bingöl İŞGEM’in işler hale getirilmesi
  • Girişimcilerin seçilmesi ve kabulü

Sonuç 2: Bingöl İŞGEM’deki girişimcilerin teknik kapasitesinin artırılması

  • Kiracıların iş planlarının gözden geçirilmesi ve iyileştirilmesi
  • Kiracıların iş planlarını geliştirmelerinin desteklenmesi
  • Bingöl İŞGEM iş planının iyileştirilmesi ve güncellenmesi için Bingöl İŞGEM yönetiminin desteklenmesi
  • Olası finansman kaynakları için ki proje teklifi hazırlamak
  • Kiracıların ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık ve eğitimler verilmesi

Bingöl’deki girişimcilik altyapısını güçlendirerek ve Bingöl İŞGEM’de yer alacak işletmelerin teknik kapasitelerini artırarak Bingöl’ün sosyo-ekonomik gelişimine katkıda bulunulması amaçlanan proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından desteklenmektedir.

Proje hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

ariza
admin@bssblog.com