Bss Blog | Ödemiş’te Kümelenme ve Rekabet Konuştuk.
356
post-template-default,single,single-post,postid-356,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Ödemiş’te Kümelenme ve Rekabet Konuştuk.

Ödemiş Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen Rekabet ve İşbirliği Fırsatları Programı kapsamında firma temsilcileri ile biraraya geldik.

Küreselleşen dünyada tüketici ve şirketler çok hızlı değişimler yaşamaktadır. Tüketicilerin tercihlerindeki değişimler şirketlerin sunduğu ürün ve hizmetleri derinden etkilemekte bu derin etki şirketlerin iş yapış tarzlarını ve birbirleriyle olan ilişkilerini de etkilemektedir.

Küresel ekonominin hakim olduğu ve rekabet ortamının gitgide zorlaştığı dünyamızda, üretilen mal ve hizmetlerin çeşitliliğinin artması, üretim kalitesi, üretilen mal ya da hizmetin fiyatı, tedarikçi ilişkileri, dağıtım hızı gibi faktörlerin yanı sıra pazarlamanın önemini daha da artırmış bulunmaktadır. Küreselleşmenin dikkat çeken bir yanı da bir taraftan rekabetin diğer taraftan işbirliklerinin artmasıdır. Küreselleşen dünyada şirketlerin içinde bulunduğu rekabet koşullarında devletler de çeşitli programlarla şirketleri desteklemektedir.

Ödemiş Ticaret Odası Konferans Salonunda Ege Üniversitesi Doç.Dr. Aykan Candemir ile birlikte Ödemiş TSO üyesi firmalar ile birlikte küreselleşme ve işbirliği fırsatlarını değerlenedirdik.

Haberin Detayları İçin Lütfen Tıklayınız. 

ariza
admin@bssblog.com